Zakład pogrzebowy z Gorzowa Wielkopolskiego służy rodzinom już od 30 lat

Dotknięci stratą, mamy niekiedy problem, żeby sprawnie przejść do dnia codziennego, a co dopiero zajmować myśli różnymi formalnościami. Zorganizowanie pogrzebu bliskiej osoby może stanowić pewne wyzwanie, i mimo braku sił, chcemy aby ostatnia droga była przygotowana na godnym poziomie. Szukając profesjonalnej pomocy, możemy znaleźć w Gorzowie Wielkopolskim zakład pogrzebowy Memento przy ul. Żwirowej 58 oraz ul. Mieszka I 18, który dziś prowadzą Państwo Edyta i Krzysztof Radziszewscy. Fundamenty zaufania zbudowali swoją wieloletnią pracą. Zadbali o to, by prezentować nowoczesne funeralne rozwiązania i odpowiednio rozbudować zaplecze techniczne. Wiedzą, jak każdy człowiek jest wyjątkowy, i jak indywidualnie należy do każdego podchodzić.

Zakład pogrzebowy w Gorzowie Wlkp oferuje całodobowe wsparcie

Dom pogrzebowy Memento z Gorzowa Wlkp jest przygotowany na wszelkie okoliczności. O każdej porze dnia i nocy, niosą pomoc rodzinom, które pilnie potrzebują, aby przewieźć zmarłego do chłodni. Nieistotne, czy była to osoba starsza, która odeszła w hospicjum, czy człowiek, który pożegnał świat leżąc w swoim łóżku w domu, pracownicy zakładu pogrzebowego z Gorzowa Wielkopolskiego, prowadzą całodobowy dyżur telefoniczny pod numerem – 795 269 245. Transport odbywa się specjalistycznymi mercedesami na terenie całej Polski.  Już w trakcie pierwszego kontaktu udzielają szereg ważnych informacji na temat pogrzebu.

Wszechstronność oferty zakładu pogrzebowego z Gorzowa Wielkopolskiego

Wszystkie uroczystości pogrzebowe są realizowane z zachowaniem najwyższego szacunku i prawdziwej staranności. Dbałość o detale oraz spełnienie próśb rodzin w żałobie stanowią cel zakładu pogrzebowego Memento. Pracownicy fachowo, a jednocześnie empatycznie obsługują bliskich zmarłego. Zapewniają zorganizowanie pogrzebów wyznaniowych, świeckich czy zyskującą popularność kremację. Koszty są dokładnie dopasowane do możliwości każdej rodziny. Dlatego ze spokojem mogą oni dobrać pięknie skomponowane wieńce czy wiązanki ze sprawdzonych kwiaciarni, z którymi współpracuje Dom pogrzebowy Memento. Dobierana jest także, zgodnie z życzeniem, konkretna oprawa muzyczna, która może zostać zaprezentowana na różnych etapach uroczystości pogrzebowej.

W celu zapoznania się z kompletną ofertą zakładu pogrzebowego Memento zapraszamy na stronę: www.memento-zop.pl

Pełne dane teleadresowe dla obu filii Zakładu Pogrzebowego Memento Radziszewscy:

ul. Żwirowa 58, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Całodobowe numery tel.: (95) 72 31 041/795 269 245
Adres e-mail: biuro@memento-zop.pl


ul. Mieszka I 18, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Całodobowe numery tel.: (95) 73 50 146 /795 269 245
Adres e-mail: biuro@memento-zop.pl

Dodaj komentarz