Usługi pogrzebowe w Szczecinie

Zakład pogrzebowy Hermes w Szczecinie oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Personel zakładu pogrzebowego w Szczecinie to ludzie z ogromnym doświadczeniem, którzy wieloletnią praktykę przekładają na organizację godnych ceremonii pogrzebowych. . Każdy klient może liczyć na fachową obsługę oraz kompleksową pomoc w trudnych chwilach. Dzięki zaangażowaniu pracowników zakładu pogrzebowego, każda ceremonia odbywa się godnie i z szacunkiem. Nie każda osoba w tak trudnych chwilach, jaką jest żałoba, ma psychiczną siłę na załatwienie wszelkich formalności. Dlatego warto powierzyć to zadanie doświadczonym pracownikom z zakładu pogrzebowego hermes w Szczecinie.  

Transport zwłok

Transport zwłok to pierwsza usługa, jaką wykonują pracownicy zakładu. Mieszkańcy Szczecina mogą kontaktować się z pracownikiem zakładu przez całą dobę w celu przeprowadzenia całodobowej eksportacji zwłok. Ponadto karawany, które używane są w zakładzie pogrzebowym Hermes w Szczecinie to nowoczesne samochody z wszelkimi atestami, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa oraz sanitarne. 

Kremacje

Kremacja polega na spopieleniu zwłok. Prochy ludzkie umieszcza się następnie w urnie. Taka urna zajmuje mniej miejsca niż grób ziemny, dzięki temu można ją pochować  w kolumbarium lub dochowania do istniejącego grobu ziemnego. Kremacja może nadal budzić wiele wątpliwości, dlatego personel zakładu gotowy jest odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania i podjąć decyzję najodpowiedniejsza i zgodna z sumieniem. 

Oprawa muzyczna i kwiatowa

Muzyka i kwiaty są nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej. Zakład pogrzebowy Hermes w Szczecinie przygotuje najpiękniejsze wieńce przygotowane ze świeżych kwiatów oraz zapewni godną muzykę, która nada całej ceremonii odpowiedniej powagi oraz podniosłego charakteru. 

Więcej informacji o usługach pogrzebowych zakładu Hermes w Szczecinie można przeczytać na stronie https://hermes.szczecin.pl/

Zakład Hermes jest polecany przez portal Funer.

3 komentarze do “Usługi pogrzebowe w Szczecinie”

Dodaj komentarz