Zakład pogrzebowy w Radomiu

Organizacja pochówku bywa traumatycznym obowiązkiem dla Rodziny Zmarłego. Dlatego tak ważne jest powierzenie przygotowań do pochówku profesjonalnemu domowi pogrzebowemu.

Zakład, który usługi pogrzebowe świadczy kompleksowo, zadba nie tylko o najdrobniejsze detale samej ceremonii, ale również wiele innych aspektów pogrzebu.

Apokalipsa

Radom i okolice obsługuje dom pogrzebowy Apokalipsa. Praca w branży funeralnej od pokoleń pozwoliła właścicielom zdobyć niezbędne w tym fachu doświadczenie oraz wyczucie taktu. Dzięki temu oferta Apokalipsy bardzo dobrze dopasowana jest do oczekiwań klientów.

Pochówek w Radomiu

Zakład pogrzebowy Apokalipsa profesjonalnie zorganizuje pogrzeb w Radomiu i okolicach, przy czym ceremonia może być zarówno religijna, jak i świecka. Firma świadczy usługi transportu zwłok luksusowymi karawanami na terenie całego kraju. Dysponuje własnymi chłodniami i prosektorium, co pozwala zredukować koszty pogrzebu. Do dyspozycji Rodziny zmarłego jest również prywatna kaplica. Oprócz tradycyjnego pochówku Apokalipsa w Radomiu oferuje także kremację zwłok.

Formalności pogrzebowe Radom

Świadcząc usługi pogrzebowe, Apokalipsa zajmuje się również formalnościami urzędowymi związanymi z pochówkiem. Pracownicy zakładu zajmą się wyrobieniem aktu zgonu, odebraniem zasiłku pogrzebowego czy wykonaniem klepsydr i nekrologów. Wszytko po to, aby maksymalnie odciążyć Rodzinę Zmarłego w tym najtrudniejszym okresie.

Oprawa pogrzebu

Zakład pogrzebowy Apokalipsa zorganizuje fachową obsługę ceremonii z wykorzystaniem nagłośnienia bądź trąbki. Firma zapewnia również transport Żałobników autokarem czy mikrobusem i organizacje stypy. W siedzibie zakładu od ręki dostępne są w przystępnych cenach akcesoria funeralne takie, jak trumny, urny, wieńce oraz odzież żałobna.

Całodobowy dyżur

Pracownicy zakładu Apokalipsa pełnią całodobowy dyżur telefoniczny przez siedem dni w tygodniu. Służą pomocą i wsparciem o każdej porze dnia i nocy, gwarantując swoim klientom profesjonalną organizację pochówku, z kompleksową obsługą samej ceremonii oraz wszystkich spraw towarzyszących.

3 komentarze do “Zakład pogrzebowy w Radomiu”

  1. Racja, Radom to specyficzne miasto, czasem myślę że żeby nie KęKę to by chyba nikt o nas by nie pisał. Dobry pomysł żeby firmy pogrzebowe promowały swoją działalność w ten nienachalny sposób w internecie. A ten dom pogrzebowy jest faktycznie znany i dobrze że stawia na internet w tych czasach.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz