Zakład pogrzebowy Chorzów Batory

Zakład pogrzebowy Kocel to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży funeralnej. W trosce o godne pożegnanie Państwa bliskich oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Nasze siedziby znajduje się w Chorzowie, przy ulicy Dąbrowskiego blisko centrum oraz w Centrum Świętochłowic przy ulicy Szpitalnej 2. Zazwyczaj pomagamy mieszkańcom Chorzowa i Świętochłowic. Mieszkańcy dzielnicy Batory mogą liczyć na wsparcie biura zakładu Kocel w Świętochłowicach lub biura zakładu Kocel w Chorzowie. Rodziny po stracie, które mieszkają na terenie dzielnicy Batory mogą też liczyć na usługę mobilnego biura polegająca na dopełnieniu niezbędnych ustaleń i formalności w dowolnie wskazanym miejscu. 

W tak trudnych chwilach jak strata kogoś bliskiego, mieszkańcy dzielnicy Batory w Chorzowie, często czują się zagubieni i nie wiedzą od czego zacząć organizację pogrzebu. W takim wypadku służymy pomocą i doradztwem, by proces ten był dla Państwa jak najmniej uciążliwy. Pragniemy ułatwić Państwu wszystkie formalności i czynności związane z organizacją pogrzebu, a także zadbać o dostosowanie ceremonii do indywidualnych potrzeb i oczekiwań zmarłego i jego rodziny. Dlatego też staramy się zawsze zrozumieć potrzeby i preferencje naszych klientów, aby móc zaproponować im najlepsze rozwiązania i zminimalizować ich zmartwienia.

Usługi pogrzebowe Chorzów i Świętochłowice

Usługi pogrzebowe dzielnica Batory

Oferujemy szeroki wachlarz usług, od przygotowania ciała do ceremonii, aż po transport i pochówek. Dysponujemy flotą nowoczesnych samochodów pogrzebowych, a nasza sala przedpogrzebowa jest klimatyczna i mają Państwo możliwość pożegnania zmarłego bez żadnego ograniczenia czasowego. Nasza firma jest zawsze gotowa do działania 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Służymy pomocą w każdym momencie, w każdej sytuacji. Jesteśmy zawsze blisko rodzin, aby pomóc w bolesnych chwilach.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdej osobie korzystającej z naszych usług, zapewnić pełne wsparcie i pomoc w trudnych chwilach. Nasz zespół liczy wielu wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy zawsze służą pomocą i wsparciem w tych trudnych chwilach. Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług. W zakładzie pogrzebowym kompleksowa pomoc i wsparcie jest dla nas najwyższą wartością. Całodobowy numer telefonu 601 – 447 – 504 domu pogrzebowego Kocel obsługującego dzielnicę Chorzów – Batory jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

2 komentarze do “Zakład pogrzebowy Chorzów Batory”

Dodaj komentarz