Usługi pogrzebowe Niemce od lat zapewnia kompleksowe wsparcie

Pożegnanie bliskiej osoby wiąże się z silnymi emocjami, niekiedy bardzo przytłaczającymi. W czasie żałoby ciężko nam skupić się na czymkolwiek, a w szczególności, jeżeli chodzi o sprawy typowo formalne związane z organizacją uroczystości pogrzebowej. To właśnie w rodzinnej firmie Malesa, która jest już obecna na rynku pogrzebowym od około czterdziestu lat, otrzymamy fachową pomoc i autentyczną życzliwość. Historia zakładu pogrzebowego zaczęła się od otwarcia niewielkiej firmy funeralnej przez Pana Leszka Malesa. Następnie, po latach, zakład pogrzebowy przejął syn Michał Malesa, który przyczynił się do unowocześnienia zaplecza technicznego i poszerzenia oferowanych usług.  

W miejscowości Niemce świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Pracownicy zakładu z zaangażowaniem i empatią podchodzą do każdej z rodzin. Wszyscy klienci są traktowani indywidualnie z uwagi na spotykanie się z niezwykle różnorodnymi sytuacjami i prośbami.

Profesjonalna obsługa w zakładzie pogrzebowym Niemce

Pracownicy domu pogrzebowego Malesa są wykwalifikowanymi specjalistami, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat tradycji i zwyczajów związanych z pochówkiem. Dzięki temu zapewniają doskonałe wsparcie i doradztwo w trudnych momentach po stracie bliskiej osoby. Wśród usług oferowanych przez firmę Malesa działającej w Niemcach, znajdzie się przede wszystkim kompleksowa realizacja ceremonii pożegnalnej, w tym wsparcie przez przejście wszystkich etapów organizacji pochówku. Dostosowanie się do możliwości finansowych rodzin, obejmujące składanie wniosków w ich imieniu na zasiłek pogrzebowy. W dbałości o detale, specjaliści od tanatokosmetyki przygotowują zmarłego, aby wyglądał jak najbardziej naturalnie i schludnie w trakcie jego ostatniej drogi. 

Zakład pogrzebowy Malesa realizujący usługi w miejscowości Niemce wyróżnia się wysoką jakością świadczonych usług, wysłuchując wszelkich próśb i życzeń rodzin pogrążonych w żałobie. Delikatne podejście do każdej ze spraw, wraz z wykazywaniem się prawdziwym, ludzkim zrozumieniem dla uczuć bliskich zmarłego, uczyniło firmę Pana Malesa niezwykle godną zaufania. Jego pracownicy z pełnym profesjonalizmem zorganizują wyjątkowe uroczystości pożegnalne. Godny uwagi jest fakt, że firmę Malesa rekomenduje serwis Mementis.

Zakłady pogrzebowe Niemce

Dane kontaktowe:

Główna siedziba firmy

Adres: ul. Cicha 1,
21-100 Lubartów

Dom pogrzebowy:

Adres: ul. Cicha 39,
21-100 Lubartów

Numery tel.: 501 688 811 / 81 854 27 73 / 531 601 600

Adres e-mail: kontakt@malesa.com.pl

Dodaj komentarz