Profesjonalna organizacja pogrzebów w Pruszczu Gdańskim

Pożegnanie bliskiej osoby wiąże się z trudnymi emocjami, z którymi każdy musi się zmierzyć. Smutek, ból i tęsknota nieustannie mieszają się ze sobą, niekiedy utrudniając wykonywanie codziennych czynności. W Pruszczu Gdańskim, gdy pojawia się potrzeba przygotowania godnej ceremonii pożegnalnej, swoje wsparcie w tym zakresie zapewnia zakład pogrzebowy Zieleń z biurem przy ul. Grunwaldzkiej 24. Empatyczni pracownicy kierują się w swojej pracy przede wszystkim wyrozumiałością i taktem. Z troską obsługują rodziny pogrążone w żałobie, oferując swoją całodobową pomoc. 

Zakład pogrzebowy z Pruszcza Gdańskiego dysponuje eleganckimi karawanami, salami pożegnalnymi oraz własnym krematorium. Dzięki tym aspektom niezależnie od rodzaju ceremonii organizacja pochówku odbywa się bardzo sprawnie i z zachowaniem najwyższych standardów. Pracownicy z szacunkiem zajmują się przygotowaniem zmarłego do jego ostatniej drogi, dbając o to, aby prezentował się godnie. Obsługa zadba również o oprawę florystyczną i muzyczną. Zaprezentuje szeroką ofertę trumien i urn, służąc fachowym doradztwem w kwestii ich doboru.

Usługi pogrzebowe Pruszcz Gdański — Piękno ceremonii świeckich

W Polsce tradycyjnie pogrzeb jest uroczystością religijną, ale spora część społeczeństwa decyduje się również na ceremonię świecką. Przy tym wyborze kierują się swoimi przekonaniami i wartościami. Zakład pogrzebowy Zieleń rozumie, że każdy człowiek jest inny, dlatego spełnia wszelkie życzenia oraz prośby rodzin, jak i samego zmarłego, który wyraził swoją wolę o rodzaju uroczystości jeszcze za życia. Pogrzeby świeckie prowadzone są przez mistrzów ceremonii, którzy szczególnie upamiętniają i hołdują życie oraz osiągnięcia zmarłego. Odczytuje on mowę pożegnalną, którą sporządza rodzina lub on sam z sugestiami i wskazówkami od bliskich osoby zmarłej. 

Zakład Pogrzebowy Zieleń w Pruszczu Gdańsku – dane kontaktowe:

Adres: ul. Grunwaldzka 24
83-000 Pruszcz Gdański

Numery tel.:
58 341 20 71
58 773 01 01

Adres e-mail:
biuro@zielenpruszcz.pl

Dodaj komentarz