Najlepszy sposób na znalezienie zakładu pogrzebowego w Tarnowie

Urokliwe miasto, które położone jest w województwie małopolskim, zostało założone w XIII wieku, i co ciekawe, bardzo szybko stało się ważnym ośrodkiem handlowym, jak i administracyjnym. Z kolei w XIV wieku Tarnów otrzymał prawa miejskie. Ta zmiana korzystnie przyczyniła się do dalszego rozwoju i wzrostu znaczenia wśród innych miejscowości i od lat 90. XX wieku jest dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym. Za dobrymi zmianami, przyszły również te związane z branżą funeralną. Zakłady pogrzebowe w Tarnowie nie tylko dbają o poszerzanie swoich ofert, ale również o unowocześnianie zaplecza technicznego. Z najwyższą dbałością o jakość usług, organizują uroczystości pożegnalne. Te wyjątkowe punkty znajdziemy wraz z merytorycznymi opisami i opiniami rodzin na platformie FUNER.com.pl dla mieszkańców Tarnowa. W sposób przejrzysty prezentuje ona godne uwagi, solidne zakłady pogrzebowe. 

Które zakłady pogrzebowe w Tarnowie cechuje najwyższy profesjonalizm? 

Serwis funeralny, jakim jest Funer wyselekcjonował miejsca, w którym rodziny pogrążone w żałobie nie tylko otrzymają potrzebne im w tym trudnym czasie wsparcie, ale również fachowe doradztwo poparte zdobytym przez lata doświadczeniem. 

Poniżej prezentujemy zaufane zakłady pogrzebowe w Tarnowie: 

 – Requiem – Piątek Zakład Pogrzebowy w Tarnowie – rodzinna firma o trzydziestoletnim doświadczeniu z prawdziwą misją niesie pomoc mieszkańcom Tarnowa, okolic oraz, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, rodzinom w innych częściach Polski. Bogate doświadczenie pozwala na organizację uroczystości pożegnalnych na najwyższym możliwym poziomie. Szeroki wybór akcesoriów i nowoczesność w działaniach przeplatana z tradycjonalizmem, umożliwiają przygotowanie wyjątkowych, spersonalizowanych ceremonii funeralnych. 

adres: Bernardyńska 7

33-100 Tarnów

numery kontaktowe: 14 626 33 36/691 408 600

A & W DERUS Zakład Pogrzebowy w Tarnowie – pierwszy otwarty zakład pogrzebowy w Tarnowie został założony przez braci Derus w 1986 roku. Firma funeralna dba o wszelkie szczegóły na każdym etapie przygotowań do uroczystości pożegnalnych, sprawiając, iż wszystkie ceremonie są niezwykle dopracowane i wyjątkowe. Kompetentni pracownicy służą wsparciem i pomocą w załatwieniu formalności urzędowych, w tym także wnioskują w imieniu rodzin o zasiłek pogrzebowy. 

adres: Bernardyńska 15/6

33-100 Tarnów

numery kontaktowe: 14 627 52 46 / 501 715 501

Dodaj komentarz