Najlepsze zakłady pogrzebowe w Katowicach

Śmierć bliskiej nam osoby to zawsze trudne wydarzenie, któremu towarzyszy wiele emocji. Dlatego też, aby godnie pochować Zmarłego oraz poradzić sobie z całą sytuacją, warto znaleźć naprawdę profesjonalny zakład pogrzebowy.

Usługi pogrzebowe Katowice – najlepsi

Które zaś z nich uznawane są za najlepsze w rejonie Katowic i Śląska. Otóż tutaj prym wiodą dwa zakłady – Zakład Pogrzebowy Mirander oraz Zakład Pogrzebowy Walczak. Co takiego zadecydowało o ich przewadze i czemu warto skorzystać z ich usług?

1) Doświadczenie i tradycja

Przede wszystkim są to zakłady, które posiadają wieloletnie doświadczenie, które pozwala im zachować spokój i jasny umysł w absolutnie każdej sytuacji, co podwyższa ich profesjonalizm. Ponadto wiele lat pracy w tym zawodzie, pomogło pracownikom tych zakładów pogrzebowych zrozumieć potrzeby bliskich Zmarłego oraz ich reakcje i emocje, dlatego też z ich strony możemy liczyć na pełne wsparcie, szacunek dla zmarłego i pomoc. (zobacz także: http://www.kopalniapracy.pl/czy-praca-w-zakladzie-pogrzebowym-jest-trudna/)

2) Pełna autonomia firmy

Ponadto należy wspomnieć, że firmy te są całkowicie niezależne od działania innych zakładów. Oznacza to, że posiadają własną kaplicę oraz krematorium czy chłodnię. To z kolei zapewnia nam możliwość godnego pochowania zmarłej osoby: uroczystości pogrzebowe będą odbywały się o czasie, w stosownej atmosferze, będzie możliwość czuwania w kaplicy czy ostatniego pożegnania.

3) Transport

To, co wyróżnia te firmy, to także nowoczesny, szybki i sprawny transport. Pracownicy na pewno szybko odpowiedzą na nasze wezwanie, udzielą wszelkiej koniecznej pomocy, zaś sam transport będzie oczywiście odbywał się z zachowaniem godności i powago sytuacji.

4) Odpowiedni pracownicy

Trzeba jeszcze nadmienić, że firmy te wyróżniają się również swoimi pracownikami. Są to osoby dyskretne, opanowane, zawsze ubrane stosownie, umiejące przynieść otuchę w tych ciężkich chwilach.

5) Szeroki wybór urn i trumien

Warto również dodać, że Zakład Pogrzebowy Mirander oraz Zakład Pogrzebowy Walczak cenione są także przez klientów ze względu na szeroki wybór urn oraz trumien. To daje nam możliwość naprawdę pięknego pochówku oraz godnego pogrzebu.

6) Usługa mobilnego biura

Oczywiście obydwa zakłady posiadają całodobowe biuro, niemniej jednak Zakład Pogrzebowy Walczak wprowadził jeszcze jedną innowację. Otóż teraz możemy skorzystać z usługi mobilnego biura, co oznacza, że wszelkie formalności możemy załatwić z domu albo innego, dogodnego dla nas miejsca. Jest to szczególnie ważne dla osób, które z różnych powodów nie mogą już opuszczać domu albo też które bardzo dużo pracują i trudno im podjeżdżać do biura.

Na koniec warto powiedzieć, że z pełną ofertą wspomnianych wyżej biur możemy zapoznać się w biurach tychże albo na stronach internetowych: mirander.com.pl, walczakpogrzeby.pl. Oczywiście do naszej dyspozycji jest także całodobowa linia telefoniczna.

3 komentarze do “Najlepsze zakłady pogrzebowe w Katowicach”

  1. Tu na portalu funeralnym tez o nich piszą, to musi być bardzo znana firma pogrzebowa, bo marketing mają naprawdę niezły a zakładów pogrzebowych jest teraz w Katowicach tyle co stacji benzynowych.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz