Heban Sosnowiec – najwyższa jakość kompleksowych usług pogrzebowych

Gdy odchodzą bliscy, żal i smutek paraliżują, a wszechogarniająca niemoc nie pozwala racjonalnie działać. A przecież zgodnie z tradycją rodzina zmarłego ma obowiązek pochowania ciała. Aby zachować się zgodnie z nakazami moralnymi i jednocześnie oddać ostatni hołd Zmarłemu warto powierzyć organizację pogrzebu najbardziej doświadczonym, niezawodnym zakładom pogrzebowym. Z całą pewnością do takich należy działająca niemal od 40 lat rodzinna firma „Heban” z Sosnowca.

Od czego zacząć organizowanie pogrzebu?

Największym problemem rodziny jest ustalenie kolejności działań. Można wówczas skorzystać z porad, które znajdują się na stronie www.hebansosnowiec.pl albo skontaktować się z biurem zakładu. Jeśli z jakiegoś powodu organizatorzy pogrzebu nie mogą przybyć do siedziby firmy, pracownik zakładu pogrzebowego „Heban” odwiedzi rodzinę Zmarłego w domu. Podczas wizyty działając niezwykle dyskretnie i z ogromną dozą empatii przedstawiciele firmy przedstawią ofertę i omówią wszystkie kwestie związane z załatwianiem formalności urzędowych, kościelnych, cmentarnych i wszystkich innych związanych z pochówkiem.

Pogrzeby „Heban” Sosnowiec – oferta

Dla właścicieli i pracowników zakładu „Heban” Sosnowiec w obszarze funeralnym nie ma rzeczy niemożliwych. Tu sprawnie i szybko załatwiane są wszystkie sprawy urzędowe związane z koniecznością wystawienia aktów zgonu lekarskich i USC, ubezpieczeń pogrzebowych z ZUS, KRUS, MSWiA czy z wojska, odszkodowań z tytułu polis. Baz problemu „Heban” zorganizuje eksportację zwłok albo transport na terenie kraju lub za granicą. W ofercie są pogrzeby tradycyjne z odprowadzeniem ciała do grobu oraz kremacje. Każdorazowo scenariusz uroczystości ustalany jest zgodnie z wolą Zmarłego lub wolą rodziny. Może to być pochówek w dowolnego wyznania lub świecki.

Zakład pogrzebowy „Heban” jest producentem trumien. Wysokiej jakości trumny i inne akcesoria pogrzebowe oferowane są w bardzo przystępnych cenach. Można również zamówić kwiaty i wieńce, transport księdza i żałobników, oprawę muzyczną czy fotograficzną. Firma zajmuje się drukiem i kolportażem nekrologów w prasie i serwisach. Pogrzeb nie musi kończyć współpracy z zakładem „Heban”. W ofercie firma ma również budowę oraz renowację nagrobków.

Cena usług pogrzebowych zależna jest od rodzaju wybranych akcesoriów, transportu, scenariusza pochówku. Najtańsze pogrzeby kosztują mniej, niż wynosi kwota zasiłku pogrzebowego. Górna granica kosztów nie jest ograniczona – „Heban” zorganizuje każdy rodzaj uroczystości pogrzebowych w Sosnowcu.
Wszystkie informacje oraz aktualne całodobowe numery telefonów wraz z adresem siedziby znajdują się na stronie www.hebansosnowiec.pl.