Gdzie znaleźć profesjonalne zakłady pogrzebowe w Bielsku-Białej?

Centrum Podbeskidzia będące synonimem różnorodności wyznaniowej, niegdyś było podzielone na dwie mniejsze miejscowości. Po scaleniu w 1951 roku, miasto zaczęło prężnie się rozwijać. Już  w okresie międzywojennym Bielsko-Biała stała się ważnym centrum przemysłowym. Dziś jest nowoczesną miejscowością, z licznymi zabytkami i kulturalnym życiem, a do tego z coraz bardziej rozszerzającą się działalnością pogrzebową. Firmy pogrzebowe z Bielska-Białej, które z pełnym profesjonalizmem zadbają o organizację uroczystości pożegnalnej na wysokim poziomie, zostały zebrane w katalogu platformy FUNER.com.pl.

Jakie zakłady pogrzebowe organizują uroczystości pożegnalne w Bielsku-Białej?

Chcąc godnie pożegnać bliską osobę, mieszkańcy Bielska-Białej mogą w szybki sposób przejrzeć warte uwagi firmy funeralne na stronie Funer. Zaprezentowane zakłady pogrzebowe kompleksowo przygotowują zmarłego do jego ostatniej drogi, jednocześnie podchodząc indywidualnie do swoich klientów. Słuchają ich próśb i robią wszystko, aby spełnić życzenia rodzin, jak i zmarłych. 

Poniżej prezentujemy kilka godnych rozważenia doświadczonych zakładów pogrzebowych działających na terenie Bielska-Białej i okolicznych miejscowości: 

Zakład Pogrzebowy Kierpiec Kozy – z wysoką kulturą osobistą i empatią obsługuje mieszkańców miejscowości Bielsko-Biała. Dba o jak najwyższy poziom każdej ceremonii funeralnej, całodobowo przyjmuje zlecenia na przewóz zmarłych, a do tego posiada szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych. 

Adres: Kościelna 27,
43-340 Kozy

Numery tel.: 534 937 567 / 508 312 197

Zakład Pogrzebowy Bielach – wykwalifikowani pracownicy służą pomocą rodzinom w Bielsku-Białej o każdej porze dnia i nocy. Z najwyższą godnością i szacunkiem przygotowują zmarłego do pochówku, i w razie potrzeby, oferują usługę mobilnego biura.

Adres: Niepodległości 43
43-502 Czechowice-Dziedzice

Numery tel.: 668 163 014 / (32) 215 22 31

TUTAK Zakład Pogrzebowy Pszczyna – od ponad dwudziestu lat mieszkańcy Bielska-Białej mogą liczyć na fachowe wsparcie w organizacji uroczystości pożegnalnych. Firma przygotowuje pogrzeby w każdym wyznaniu, świeckie oraz kremacje. W swojej ofercie posiadają imponujący wybór trumien, urn czy kwiatów.

Adres: Bielska 6A,
43-200 Pszczyna

Numery tel.: 32 211 81 18 / 507 556 535

Dodaj komentarz