Fachowa pomoc w Warszawie

Firma pogrzebowa Memorial (https://pogrzebymemorial.pl/) od wielu lat świadczy usługi pogrzebowe mieszkańcom Warszawy i okolic (Grochów, Rembertów, Targówek oraz Bródno), dając im też niezbędne wsparcie po śmierci bliskich osób. To zakład pogrzebowy z tradycjami, będący tez jednym z najstarszych zakładów tego typu na terenie naszej Stolicy.

Kompleksowe usługi pogrzebowe

Zorganizowanie godnego pochówku osobie zmarłej jest ogromną inwestycją, na którą składa się wiele różnorodnych spraw (zarówno natury organizacyjnej, jak i logistycznej). By móc jak najlepiej przeżyć czas żałoby, warto oddać organizację całego pogrzebu oraz załatwienie koniecznych formalności, profesjonalnym firmom pogrzebowym, od początku do końca pomogą we wszystkich formalnościach związanych z pogrzebem.

Zakład pogrzebowy świadczy różnorodne usługi pogrzebowe, wśród których należy wymienić odebranie ciała zmarłego z miejsca śmierci, a także późniejsze przewiezienie go do zakładu funeralnego. W zakres oferowanych usług wchodzi także wynajęcie chłodni na czas przechowywania ciała (do dnia pogrzebu), a także wykonanie wszystkich niezbędnych zabiegów kosmetycznych, które oczywiście wcześniej ustalane są z bliskimi (umycie, makijaż, czesanie, golenie zwłok). Profesjonalne usługi pogrzebowe pomogą z przygotowaniem odpowiedniego ubioru dla zmarłego, a także przejmą wszystkie formalnościami, jakie związane są z pochówkiem cmentarnym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Tak kompleksowe podejście sprawia, że rodzina zmarłej osoby nie musi angażować się w te niezwykle trudne i bardzo smutne decyzje. Współpracując z zakładem pogrzebowym, nie musimy też martwić się przygotowaniem trumny lub urny (urna dostarczana jest w przypadku spalenia ciała w piecu kremacyjnym), pomoże także z przeniesieniem trumny lub urny na miejsce pochówku.

https://pogrzebymemorial.pl/

Zakład pogrzebowy wyręczy nas także podczas zamawiania i odbierania kwiatów na pogrzeb, wieńców i z wszelkimi innymi formalnościami, z którym niekoniecznie będziemy chcieli stawić czoła w tym tragicznym momencie.