Dom Pogrzebowy Koperski – Powązki

Warszawiacy bardzo dobrze znają cmentarz na Powązkach. Pochowane są tam osoby zasłużone i znane w Polsce. Dlatego też organizacja pogrzebu, w którym często uczestniczą tłumy, a ceremonia transmitowana jest przez media, musi być niezwykle dokładnie zaplanowana. Prym w organizacji najpiękniejszych pogrzebów w Warszawie wiedzie Dom Pogrzebowy Koperski na Powązkach.

Usługi pogrzebowe Powązki

Dom pogrzebowy Koperski na Powązkach podchodzi profesjonalnie do każdego pogrzebu od ponad 85 lat. Wieloletnie doświadczenie pozwala pracownikom zakładu pogrzebowego Koperski na indywidualne podejście do rodzin w potrzebie.

W ofercie biura domu pogrzebowego w Warszawie przy ul. Powązkowskiej 2 znajduje się duży wybór usług, dzięki czemu każda rodzina pogrążona w żałobie ma okazję, aby godnie i w sposób indywidualny pożegnać Zmarłego. Całodobowa pomoc i odbiory zmarłych dostępne są pod numerem telefonu – 22 111 88 88. Personel zgodnie z życzeniem klientów jest w stanie przygotować uroczystości pogrzebowe w formie tradycyjnej, jak i urnowej. W biurze można spotkać się również z szerokim wachlarzem akcesoriów pogrzebowych – urnami, dewocjonaliami, odzieżą żałobną, a także tabliczkami i krzyżami.

usługi pogrzebowe Powązki

Nieodpłatny nekrolog multimedialny – idealne rozwiązanie dla warszawiaków

Nowoczesna technologia, jaką są e-Nekrologi, zdecydowanie ułatwi rodzinie rozpowszechnianie informacji o lokalizacji, godzinie i dacie pogrzebu na Powązkach. Można również wygenerować kod QR w celu pobrania automatycznej treści SMS, który może być rozesłany do innych osób z listy kontaktowej.

Rewolucyjna funkcją nekrologów w skali domów pogrzebowych w Warszawie jest możliwość zamówienia kwiatów poprzez multimedialny nekrolog, które można odebrać w jednym z biur zakładu pogrzebowego Koperski lub wybrać ofertę z dostawą na pogrzeb.

Wirtualny spacer po biurze domu pogrzebowego Koperski na Powązkach

Na stronie internetowej zakładu pogrzebowego Koperski można poznać biuro na Powązkach, zanim do niego rzeczywiście trafimy. Dzięki wirtualnemu spacerowi już wcześniej możemy zapoznać się z otoczeniem, wyglądem biura i miejscem parkingowym

To zdecydowanie niespotykana, a jakże przydatna opcja w branży funeralnej. Dodaje pewności rodzinom w trudnych momentach podnosząc ich komfort przed organizacją ostatniego pożegnania ukochanej Osoby.

Trumna produkowana przez zakład pogrzebowy Koperski na Powązkach

Firma Koperski produkcją trumien, a także ich sprzedażą zajmuje się aż od ponad 80 lat. Od początku firmowy Zakład Produkcji Trumien stawiał na najwyższą jakość materiałów i odpowiednio dobrany, specjalistyczny sprzęt produkcyjny. Są to trumny kategorii premium dostępne dla rodzin tylko i wyłącznie w zakładzie pogrzebowym Koperski na Powązkach

Rodzina zmarłego ma możliwość wyboru koloru, wzoru oraz gatunku drewna. Produkcja odbywa się w zakładzie stolarskim w Żyrardowie w ciągu 24 godzin. Klienci mogą bez obaw zaufać personelowi firmy, który został starannie wyselekcjonowany do swoich zadań. Trumny wykonywane są pod konkretny wymiar i życzenie klientów. Właścicielem domu pogrzebowego przy ul. Powązkowskiej jest Pan Łukasz Koperski – honorowy prezes Polskiej Izby Pogrzebowej. Dba o wprowadzanie w swoim domu pogrzebowym na Powązkach najnowocześniejszych rozwiązań w skali światowego rynku usług pogrzebowych.

1 komentarz do “Dom Pogrzebowy Koperski – Powązki”

  1. Koperski to chyba najlepszy dom pogrzebowy w Polsce ta firma jest znana wszystkim od Mszczonowa po Warszawę, w branży mówi się że daje b. wysoką jakoś pogrzebów przy cenie dostępnej dal każdej rodziny. Taką działalność należy docenić bo zasługuje na największy szacunek. Dobrze, że ktoś o nich napisał artykuł.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz