Zakłady pogrzebowe w Brzegu

Brzeg jest to miasto w województwie opolskim. Znajdują się tam dwa cmentarze komunalne, a mieszkańcy miasta mają dostęp do kompleksowych usług pogrzebowych. Każdy zakład pogrzebowy w Brzegu oferuje usługi pogrzebowe, dzięki którym mieszkańcy miasta, gdy znajdą się w tej trudnej sytuacji, jaką jest strata najbliższej osoby, mogą liczyć na pomoc osób dyskretnych i empatycznych.

Kompleksowe usługi pogrzebowe

Na stronie internetowej pogrzeby-brzeg.pl można znaleźć ofertę zakładu pogrzebowego, który ma w Brzegu najlepsze opinie. Jest to firma rodzinna a personel, który w niej pracuje odznacza się niezwykłą wrażliwością i profesjonalizmem. Usługi oferowane przez zakłady pogrzebowe w Brzegu to:

kremacja
– eksportacja zwłok,
– przewóz zwłok,
– przechowywanie ciała w chłodniach,
– przygotowanie ciała do pochówku lub kremacji,
– kompleksowa organizacja pogrzebów, zarówno tradycyjnych jak i kremacji,
– rozliczenia pogrzebów w ramach ZUS i KRUS,
– oprawa muzyczna pogrzebów,
– kwiaty i wieńce,
– przewóz żałobników,
– organizowanie stypy,
– duży wybór trumien i urn,
– sprowadzanie zwłok z zagranicy i wywóz zwłok za granicę.
Zakłady pogrzebowe nie tylko przygotują ciało zmarłego do kremacji czy tradycyjnego pochówku, ale także zorganizują cały pogrzeb i otoczą opieką rodzinę zmarłego.

Mobilne biuro

Organizacja pogrzebu nie jest prosta, każda sytuacja jest też inna. Biura pogrzebowe czynne są przez całą dobę, a nowością jest fakt, że pracownicy takiego biura mogą ustalić spotkanie z rodziną zmarłego w każdym miejscu. Jest to możliwe dzięki funkcji mobilnego biura. Pracownicy przyjadą do domu, spotkają się w miejscu dogodnym dla rodziny a wszystko to po by wyjść naprzeciw swoim klientom i sprawić by czuli się oni jak najbardziej komfortowo.

Inne usługi

Zakłady pogrzebowe w Brzegu proponują także usługi kamieniarstwa oraz opieki nad grobami. Posiadają jak najnowocześniejszy sprzęt, starają się jak najlepiej pomóc w organizacji ceremonii pogrzebowych i przede wszystkim starają się by rodziny zmarłych jak najmniej odczuły problemy związane ze śmiercią bliskiej osoby.