Kamińscy – usługi pogrzebowe w najwyższym standardzie

Powszechnie uważa się, że w obliczu własnej śmierci człowiek jest zawsze samotny. W przypadku śmierci bliskiej osoby niezbędna jest obecność kogoś, kto przeprowadzi rodzinę przez trudny czas załatwiania formalności pogrzebowych. Aby te czynności nie zakłóciły żałoby najlepiej organizację pogrzebu scedować na profesjonalistów. Działająca na rynku od 20 lat rodzinna firma Kamińscy, to zakład pogrzebowy godny zaufania.

Od czego zacząć?

Zgodnie z tradycją powszechnie obowiązującą w naszym kręgu kulturowym uroczysty pochówek jest sposobem na oddanie hołdu, na wyrażenie szacunku i miłości, jakimi obdarowywany był i nadal jest zmarły. Jednak rodzina w pierwszej chwili nie jest przygotowana na stawienie czoła wyzwaniom biurokratycznym i logistycznym. W takiej sytuacji wystarczy upoważnić pracowników firmy Kamińscy do reprezentowania rodziny zmarłego wobec wszelkich urzędów i instytucji. W tym celu należy posiadać lekarską kartę zgonu i dowód osobisty. Pracownicy zakładu zajmą się wyrobieniem urzędowego aktu zgonu oraz uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, MSWiA lub z wojska. Wszystkie usługi pogrzebowe specjaliści z firmy Kamińscy wykonują profesjonalnie a przy tym kierując się najwyższym stopniem empatii i dyskrecji w stosunku do żałobników.

Dla wszystkich zainteresowanych na stronie pogrzebykaminscy.pl przygotowany jest poradnik opisujący działania krok po kroku oraz numery telefonów kontaktowych do zakładów firmy w Zielonej Górze, Szprotawie, Polkowicach, Legnicy.

usługi pogrzebowe

Organizacja uroczystości pogrzebowej

Po przejściu przez gąszcz procedur biurokratycznych nadchodzi czas decyzji o miejscu i sposobie pochówku oraz przebiegu uroczystości pogrzebowej. Firma Kamińscy organizuje pogrzeby z tradycyjnym odprowadzaniem ciała do grobu albo poprzedzone kremacją. Ceremonia może mieć charakter świecki lub religijny w obrządku wyznawanym przez Zmarłego.

Wybór miejsca na cmentarzu, przygotowanie ciała do pochówku, trumna lub urna, kwiaty i nekrologi, oprawa fotograficzna i muzyczna, konsolacja po pogrzebie, transport ciała oraz żałobników i księdza – wszystkie te elementy składowe pochówku przygotują i wykonają pracownicy firmy, działając w ścisłym porozumieniu z organizatorami pogrzebu.

Firma Kamińscy wciąż poszerza spektrum swoich usług. Na życzenie rodziny można profesjonalnie zabalsamować ciało przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod i zgodnie z europejskimi standardami sanitarnymi. Dokładne informacje o zakresie usług oraz oferta przedmiotów funeralnych, znajdujące się na stronie internetowej firmy pogrzebykaminscy.pl, napisane są w sposób przejrzysty, a wygodna nawigacja strony jest dużym ułatwieniem dla rodzin potrzebujących pomocy w organizacji pogrzebu.